Misiu Bubu

Wpis

piątek, 07 października 2011

Wpis bez tytułu

Za 2,1 mln zł na obrzeżach Olsztyna zostanie zbudowane rondo, które umożliwi dojazd autobusom do dwóch położonych peryferyjnie osiedli, na które teraz docierają jedynie busy. Nagrody Darwina W środę podpisano umowę na sfinansowanie inwestycji.
Będzie II tura w wyborach na wójta Rajczy
Będzie druga tura przedterminowych wyborów wójta Rajczy (woj. śląskie). Odbędzie się ona 16 października, a spotkają się w niej Kazimierz Fujak oraz Honorata Szatanik - poinformował dyrektor bielskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego Andrzej Adamek.
Wisła na drodze do LM. Przystanek - Łowecz
Wisła Kraków zaczyna dziś w Bułgarii drugi etap walki o elitarną piłkarską Ligę Mistrzów. Po wyeliminowaniu Skonto Ryga, tym razem na drodze drużyny Roberta Maaskanta stanie nauczyciel Bułgarii Liteks Łowecz.
Kraków: Zgubił walizkę, opóźnił wylot samolotu
Niebieska walizka porzucona przed halą portu lotniczego w podkrakowskich Balicach była przyczyną opóźnienia wylotu samolotu do Hiszpanii. Bagaż leżał przed wejściem do terminalu międzynarodowego.
"Była szczęśliwość, ale krótka". Przed Wisłą ciężki mecz
Wyczyn Wisły z góry APOEL-em, choć tylko jedną bramką, wprawiło krakowskich kibiców w szampański kameralność. - Wisła na widać wejdzie do Ligi Mistrzów - mówili po pierwszym z dwóch finałowych meczów eliminacji. Piłkarzy chwalił też trener Robert Maaskant, który stwierdził, że jest zarozumiały z zespołu, bo najwybitniejszy raz grał na rzeczywiście wysokim poziomie. Sami zawodnicy zachowują odstęp przed rewanżem. - Jest w dalszym ciągu jeden krok do wykonania - komentował po meczu Cezary Wilk.
Zagrał mecz również pojechał poszukiwać taty
Ciężkie chwile przeżywa Nigeryjczyk John Obi Mikel na codzień występujący w londyńskiej Chelsea. Jego starszy może został porwany w Nigerii. 24-letni piłkarz dowiedział się o tym w sobotę, ale zdecydował się ponownie rozegrać niedzielny spotkanie ligowy ze Stoke City (0:0), dopiero po nim wrócił do ojczyzny.
Kaszubek

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
paracemka
Czas publikacji:
piątek, 07 października 2011 10:00