Misiu Bubu

Wpis

poniedziałek, 10 października 2011

Wpis bez tytułu

Do porzucenia bierności oraz czynnego przeciwstawiania się złu, w nawiązaniu do występów Nergala w TVP, wezwał w sobotę ordynariusz sosnowiecki, bp Grzegorz Kaszak podczas pielgrzymki księży tej diecezji do sanktuarium w Czernej (Małopolska). Kamery w Polsce
Konferencja bibliotekarzy o nowoczesnych bibliotekach
O tym, jak budować oraz urządzać nowoczesne placówki biblioteczne, dyskutują od czwartku w Poznaniu uczestnicy dwudniowej konferencji "Biblioteka XXI wieku, nowoczesna architektura, funkcjonalne wyposażenie, pomysłowe aranżacje. Trzy lata po Kielcach - najnowsze realizacje".
Mihalis Kakogiannis, reżyser "Greka Zorby", w żadnym razie żyje
Mihalis Kakogiannis, grecki reżyser, dramaturg "Greka Zorby", zmarł w wieku 89 lat w wyniku komplikacji po zawale serca. Kakogiannis urodził się na Cyprze w 1921 roku, kiedy wyspa była jeszcze brytyjską kolonią. Początkowo interesował się prawem, rozpoczął studia na tym kierunku w Londynie, ale zrezygnował z nich, gdy odkrył w sobie duszę artysty. Poświecił się pracy w telewizji, zaczął studiować
Gwiazdy na Nowych Horyzontach
Trwa 11. światowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Na imprezę zjechali światowi twórcy filmowi. "To jest istotnie fajne święto kina" - powiedział Roman Gutek, dyrektor festiwalu.
Dostaną jeszcze raz pieniędzy na usuwanie azbestu
Będzie znowu pieniędzy na pomoc mieszkańcom woj. podlaskiego w usuwaniu azbestu. Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Białymstoku w ciągu najbliższych trzech lat gminy sfinansują zdymisjonowanie i utylizację 15 tysięcy ton eternitu pokrywającego dachy budynków w gospodarstwach na podlaskich wsiach.
Pożar w zakładzie recyklingu odpadów
Strażacy opanowali pożar w zakładzie recyklingu odpadów w Myszkowie. Jednak dogaszanie hali pewno potrwać niemało godzin - poinformował dyżurny komendy powiatowej straży w Myszkowie, asp. Marcin Szczerba.
Pierdołki czyli głupoty pazurem pisane

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
paracemka
Czas publikacji:
poniedziałek, 10 października 2011 00:00